ukr
Теофіполь
18:39

Демидюк О.Ю., ФОП

юридичний
М. Теофіполь, площа кооперативна 11
фактичний
М. Теофіполь, площа кооперативна 11
Демидюк Оксана Юріївна, завідувач відділення
на Флагма з 13 березня 2018
+380 (97) 442-XX-XX,  +380 (73) 220-XX-XX

Діяльність

Теофіпольське відділення центру візової підтримки “Віза Тут” надає інформаційно-консультаційні послуги з оформлення шенген віз у країни Европи та США.
Ми спеціалізуємся на різних типах шенгенських віз, таких як: туристична віза, гостьова віза, ділова віза, робоча віза, культурна віза, спортивна віза, шопінг.
Оформляємо шенгенські візи «під ключ», допомагаємо підготувати документи для самостійної подачі у посольства або візові центри посольств. Ми також проведемо реєстрацію на чергу( запис на чергу) на подачу документів в короткі терміни до декількох днів.
Допомогаємо відкривати візи в такі країни: Польща, Чехія, Іспанія, Болгарія, Литва, Греція. Найбільш простіше отримати Польські візи або Литовські візи для багаторазових поїздок до країн шенгенської угоди також допомоємо Вам отримати візу в США.
Центр візової підтримки “Віза Тут” працює по всій Україні. Готуємо документи на візи для особистої подачі з гарантією по всій Україні. Готові пакети документів Ви можете особисто забрати у нас в офісі у Теофіполі або ми відправимо Вам їх Новою поштою.
Надання кваліфікованої візової підтримки є головною нашою метою .

Компанія утворена в 2017 році.
переглядів: 19

Реєстрація: 13 бер 2018      індекс активності: F 0.0

×
×
×
×
×